Oferta handlowa

Jesteśmy firmą całkowicie elastyczną i zorientowaną na potrzeby klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie całkowicie dopasować się do jego potrzeb i wymagań. Nasze hasło przewodnie to „Wszystko jest możliwe”, które zjednało nam już takie marki jak Sovereign Speed, TooGood, UPS, DHL, KoreanExpress, Dachser, Schenker, Brembo, Daimler, BMW, Kuehne Nagel i wiele, wiele innych dużych graczy w teatrze międzynarodowym.
 
Extreme logistic

W czasach gdy to czas odgrywa ogromną rolę świadczymy transport ekspresowy „in-time” i „Door – to Door” do 3,5 t DMC i więcej, dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce i w czasie, który w pełni satysfakcjonuje naszych klientów. "Tam gdzie konkurencja wykręca się od podjęcia ładunku lub jego rozładowania my pytamy, czy jeden samochód wystarczy, lub ile mamy ich podstawić".

Analiza-i-planowanie-transportu

Dostarczaliśmy ładunki w najmniej przyjazne i najbardziej trudne tereny w czasie, o którym inni mogą tylko pomarzyć, ponieważ u nas zawsze priorytetem jest satysfakcja klienta. Nie jesteśmy spedycja, która najmuje podwykonawców niekiedy najtańszym kosztem, co przekłada się na jakość usług, lecz posiadamy własny tabor samochodowy składający się z aut nie starszych niż 2 lata, monitorowanych systemem GPS, który pozwala w każdym momencie śledzić trasę kierowcy i określać czas pozostały do osiągnięcia celu, oraz zaplecze logistyczne ze spedytorami dostępnymi 24 h na dobę pod telefonem, aby mieli Państwo możliwość ciągłego monitorowania trasy i czasu przesyłki, dzięki temu jesteśmy w pełni pewni poziomu świadczenia naszych usług. Wierzymy, że współpraca z Extreme Trans przyniesie Państwu wiele satysfakcji i podniesie wydajność, oraz obniży koszty w Państwa Firmie.
  

Business2jpg

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem rozmów o nawiązaniu współpracy, lub też maja Państwo dodatkowe pytania lub życzenia prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej w celu spotkania i rozwiązania Państwa wątpliwości, oraz nawiązaniu współpracy.