Ogłoszenia

Poszukujemy przewoźników do stałej współpracy, którzy posiadają busy 8 i 10 EP

Oferujemy:
- stałą pracę po krajach EU
- wieloletnie doświadczenie i profesjonalną obsługę spedytorów
- uczciwość i rzetelność oraz jasne warunki współpracy
- stawki od 0,35-0,40 euro za każdy kilometr
- system pracy min. 3/1
- miesięczne przebiegi 11 000- 13 000 km.
- terminowe płatności, możliwość Skonto
- własny monitoring GPS pojazdów
                                 Zapraszamy do współpracy tel. 519 574 610
 
Spedytor
  • ETCommand-Center

 

 
Poszukujemy do współpracy przewoźników którzy posiadają samochody 7,5t oraz 40t.
Drogi Przewoźniku. Masz dość nieuczciwych spedycji, które nie płacą Ci za wykonaną pracę?, czy może masz dość niewykonalnych czasów przejazdowych? Jeżeli jesteś solidny i znasz się na transporcie to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Pragniemy przedstawić Ci firmę, która ma wypracowaną markę wśród takich potentatów w branży transportowej i spedycyjnej jak DB Schenker, DHL, Sovereign, Dascher i wielu wielu innych. Pragniemy przedstawić Ci firmę, która jest uczciwa, posiada jasne warunki współpracy oraz nigdy nie przekracza ustalonego terminu płatności. Ponadto w swojej ofercie posiada wiele produktów związanych z branżą transportową począwszy od zwykłych ubezpieczeń kabotażowych przez systemy GPS, druk potrzebnych Ci materiałów (tj. bloczki CMR, pieczątki itp.) co najważniejsze – ładunki.
Extreme Trans Sp. z o.o. powstała z połączenia dwóch firm transportowo-spedycyjnych, które przez lata zjednywały sobie zarówno przewoźników jak I spedycje. Bazując na doświadczeniu oraz ciągle zmieniającymi się wymaganiami rynku TSL wypracowaliśmy rozwiązania, które sprawiają, że zarówno przewoźnik jak i klient zawsze są zadowoleni.